Certifikace PEFC

Precizní zpracování

Z českých a slovenských lesů

Záruka od výrobce 20 let!

Vhodné pro podlahové vytápění

Přírodní dub
PROČ ZVOLIT the family.

ČESKÁ PODLAHA S PŘÍBĚHEM

Že není podlaha, jako podlaha nejlépe ukazuje naše exkluzivní dubová kolekce. The family totiž nesází na masové prodeje ani nekonečnou sériovou výrobu. Naopak, sází na kvalitu, tradice a dlouhodobou udržitelnost. Dává si za cíl podporu naší přírody a kvalitního řemesla. Každý kousek dřeva totiž pochází z českých a slovenských lesů a každý z nich prošel rukou českých řemeslníků, kteří dělají svoji práci s láskou a pouze podtrhují už tak překrásnou kresbu a charakter tohoto dřeva. Zkrátka, dubová podlaha the family je podlaha s velkým přesahem, která bude zdobit vaši domácnost v každém směru. A nám je ctí vám ji nyní představit.

Udržitelnost

Na přírodě záleží


Podlaha je vyrobena pouze z českého a slovenského dřeva z udržitelně obhospodařovaných lesů, garantovaných PEFC.

Co kus, to originál


Podlaha je vyrobena ze 100% dřeva. To zaručuje nejen materiálovou stálost díky podobným vlastnostem, ale také, že na světě nenajdete dva stejné kusy podlahy. Nabízíme celkem 7 unikátních dekorů s vlastním charakterem a příběhem. Vyberte si ten, který se k vám hodí nejvíce.


20

Záruka v letech

3

Nášlapná vrstva v mm

7

Dekorů v kolekci

parallax background
Přijeďte se přesvědčit

NAVŠTIVTE NAŠE SHOWROOMY, VE KTERÝCH SE VÁM BUDOU VĚNOVAT ODBORNÍ PRODUKTOVÍ KONZULTANTI.


NAJÍT NEJBLIŽŠÍ PRODEJNU
Hledáte něco víc?

Napište nám své číslo a náš odborník se vám ozve zpět.


Většina našich zákazníků očekává osobní přístup. Náš podlahový odborník vám může zavolat a poradit i s vaší podlahou. Stačí zde vložit telefonní číslo a my se vám do zítra ozveme zpět.