Pro domácnosti i služby

Stabilita a voděodolnost

Vhodná pro podlahové vytápění

Integrovaná korková podložka

Užitná třída 33

Perfektní tlumení hluku
PROČ ZVOLIT PODLAHY MERIT PLUS

PODLAHA PRO SKUTEČNÝ ŽIVOT

Představte si voděodolnou podlahu, která kombinuje odolnost, maximální pohodlí a stylový design. Ano! Podlahy z kolekce MERIT Plus nejsou fádní a nudné zátěžové podlahy, naopak. Vaši domácnost nebo komerční prostory oživí výrazným a moderním dřevěným vzhledem, který vás bude bavit. Navíc vám poskytne perfektní tlumení kročejového hluku a záruku snadné instalace. Tak na co ještě čekáte?

MERIT PLUS

KVALITA NA PRVNÍ POHLED


Díky vysoké hustotě SPC jádra a speciální ochraně povrchu je podlaha odolnější proti poškrábání nebo promáčknutí od těžkých předmětů než klasický vinyl. Nevadí jí voda, kolečkové židle ani změny teplot od podlahového vytápění. Zkrátka skvělý parťák kamkoliv vás napadne

Tichá, příjemná a odolná


Dlouhá a širší prkna se zámkem 5Gi zaručují snadnou a bezchybnou pokládku, integrovaná korková podložka tlumení hluku a nízká konstrukční výška (8 mm) dělá z podlah Merit Plus volbu číslo jedna pro renovace. No a konečně - zátěžová třída 33 nabízí požadovanou odolnost i do frekventovaných provozů.


15

Záruka v letech

33

Užitná třída

9

Počet dekorů

parallax background
Přijeďte se přesvědčit

NAVŠTIVTE NAŠE SHOWROOMY, VE KTERÝCH SE VÁM BUDOU VĚNOVAT ODBORNÍ PRODUKTOVÍ KONZULTANTI.


NAJÍT NEJBLIŽŠÍ PRODEJNU
Hledáte něco víc?

Napište nám své číslo a náš odborník se vám ozve zpět.


Většina našich zákazníků očekává osobní přístup. Náš podlahový odborník vám může zavolat a poradit i s vaší podlahou. Stačí zde vložit telefonní číslo a my se vám do zítra ozveme zpět.