Integrovaná korková podložka

Pro domácnosti i služby

Perfektní tlumení hluku

Vynikající izolační vlastnosti

Vysoká odolnost

Vhodná pro podlahové vytápění
PROČ ZVOLIT PODLAHY MERIT

SÁZKA NA ABSOLUTNÍ POHODLÍ

Základem podlah z kolekce Merit je vrstvení. Proč? Protože jedině dostatečný počet správně složených vrstev vám může zaručit opravdové pohodlí, perfektní izolační vlastnosti i požadovanou odolnost do různých druhů místností. Vše začíná u speciální ochranné vrstvy, která chrání dekor. Následuje SPC vrstva s praktickým zámkem CORLOC nebo masivní vinylová vrstva a HDF deska. To vše už jen doplněno o vynikající integrovanou korkovou podložku zaručující měkkost a velmi tiché využití.

Dopřejte si i vy praktickou podlahu stvořenou pro každodenní komfort v domácnosti i ve službách.

MERIT SPC

ZVLÁDNE VŠECHNY MÍSTNOSTI


SPC tvoří směs polymeru a vápence. Co to znamená? Že tyto podlahy něco vydrží a díky svému složení najdou využití ve všech vnitřních prostorách, včetně kuchyní a koupelen. Korková podložka zase zaručuje bezproblémovou instalaci na většinu pevných povrchů. Bez nutnosti podložky či PE folie.

Sázka na kvalitní vinyl


Merit HDF navíc obsahuje i masivní vinylovou vrstvu na nosné HDF desce se zámkem Corkloc. Se svojí odolností vůči poškrábání a vodě se proto velmi dobře uplatní i v domácnostech s dětmi a domácími mazlíčky.


23

Záruka v letech

1

Integrovaná korková podložka

12

Dekorů v kolekci

parallax background
Přijeďte se přesvědčit

NAVŠTIVTE NAŠE SHOWROOMY, VE KTERÝCH SE VÁM BUDOU VĚNOVAT ODBORNÍ PRODUKTOVÍ KONZULTANTI.


NAJÍT NEJBLIŽŠÍ PRODEJNU
Hledáte něco víc?

Napište nám své číslo a náš odborník se vám ozve zpět.


Většina našich zákazníků očekává osobní přístup. Náš podlahový odborník vám může zavolat a poradit i s vaší podlahou. Stačí zde vložit telefonní číslo a my se vám do zítra ozveme zpět.