Speciání ochranný povlak

Perfektní tlumení hluku

Vynikající izolační vlastnosti

Komfortní měkký došlap

Technologie DROPLOCK 100™

Voděodolný materiál
PROČ ZVOLIT PODLAHY ALLURE

PEVNÉ, STABILNÍ, ODOLNÉ

Kvalitní, moderní, ekologické a na vysoké technologické úrovni - takové jsou SPC podlahy Allure s rigidním jádrem a ochrannou vrstvou s keramickými částicemi. Hledáte-li neokoukaný design a vysokou odolnost vůči poškrábání i promáčknutí, pak jste zde na správné adrese. Ať už to bude do domácnosti nebo komerčních prostor. K dispozici jsou totiž ve dvou provedeních nášlapné vrstvy - Allure Expres 0,3 mm a Allure Express Plus 0,55 mm s užitnou třídou 34.

ALLURE SPC

Na detailech záleží


Podlahy nabízejí pokročilý zámkový systém DROPLOCK 100™, který výrazně urychluje a usnadňuje instalaci. Dodávany jsou navíc s integrovanou tlumící podložkou, která skvěle tlumí hluk, změkčuje došlap a izoluje. Unikátní ochranný povlak pokrytý keramickými částicemi pak zajišťuje jak odolnost, tak snadnou údržbu.

Kamkoliv a bez obav


Těšit se můžete na neokoukané dekory, které zahrnují vše od od teplejších barevných tónů až po minimalistické šedé odstíny. Samotná vinylová nášlapná vrstva je transparentní a poskytuje dekoru jak ochranu proti oděrkám, tak proti změně barvy.  

 


20

Záruka v letech

2

Počet provedení

16

Počet dekorů

parallax background
Přijeďte se přesvědčit

NAVŠTIVTE NAŠE SHOWROOMY, VE KTERÝCH SE VÁM BUDOU VĚNOVAT ODBORNÍ PRODUKTOVÍ KONZULTANTI.


NAJÍT NEJBLIŽŠÍ PRODEJNU
Hledáte něco víc?

Napište nám své číslo a náš odborník se vám ozve zpět.


Většina našich zákazníků očekává osobní přístup. Náš podlahový odborník vám může zavolat a poradit i s vaší podlahou. Stačí zde vložit telefonní číslo a my se vám do zítra ozveme zpět.