Osmo oleje a vosky

Osmo oleje a vosky slouží k údržbě a péči dřevěných ploch v interiérech a exteriérech. Dřevo v těchto prostorách je vystaveno velké zátěži, proto je nutné o něj pečovat speciálními přípravky. Jen s pravidelnou péčí je dřevo schopné si zachovat přirozenou elasticitu a odolnost. Pro péči o dřevěné podlahy jsou vhodné speciální produkty od výrobce Osmo, které povrchy dokonale ošetří a navýší jejich životnost.

 

S Osmo oleji je dřevo chráněno proti zašpinění, má hydrofobní vlastnosti, vysokou odolnost proti rozlitým tekutinám. Oleje Osmo jsou navíc vyrobené z rostlinných olejů a vosků, díky nimž jsou nezávadné nejen pro lidi, ale také rostliny a zejména pro domácí mazlíčky. Vosky Osmo jsou oproti olejům v transparentním provedení. Oleje je nutno vybírat dle typu a zejména barvy dřeva, na které budou oleje aplikovány. Vosky ručí za rovnoměrné probarvení a stejný vzhled po celých délkách podlah. Povrchy upravené vosky Osmo jsou vysoce vodoodpudivé, nenáchylné k zašpinění a oděrům. Pro tyto vlastnosti je výhodné vosky aplikovat na dřevěné podlahy instalované do koupelen a kuchyní.

Podlahy ošetřované Osmo produkty jsou příjemné na omak a také nabízí vysoký komfort užívání a chůze. Jak oleje, tak vosky zaručují nezávadnost pro lidi, rostliny a zvířata.

Výhody Osmo olejů a vosků:

  • Nezávadnost
  • Nenáchylnost podlah k zašpinění a oděrům
  • Navýšení životnosti podlahových krytin
  • Vysoce vodoodpudivé
  • Komfort chůze
  • Příjemné na omak

Nevýhody Osmo olejů a vosků:

  • Vyšší cena
   
Přírodní nátěry pro dřevo ve vnitřních prostorách

Přírodní nátěry pro dřevo ve vnitřních prostorách

   
Výrobky na údržbu uvnitř

Výrobky na údržbu uvnitř

   
Příslušenství na údržbu a opravy uvnitř

Příslušenství na údržbu a opravy uvnitř

   
Přírodní nátěry pro dřevo ve vnějších prostorách

Přírodní nátěry pro dřevo ve vnějších prostorách

   
Výrobky na údržbu venku OSMO

Výrobky na údržbu venku