Dřevoplastové terasy REHAU

Terasové desky REHAU

 

 

Venkovní terasy REHAU z dřevoplastových materiálů jsou velmi chytrou volbou pro venkovní terasy nejen pro vlastnosti ekologického high-tech materiálu. Tyto terasy jsou velmi odolné proti poškrábání, UV paprskům a nepříznivým pověrnostním podmínkám. Tyto podlahy si velmi dobře drží svou původní barvu, nevyblednou ani při neustálém vystavení slunečním paprskům. Dřevoplastové terasy REHAU jsou vysoce bezpečné díky extrémně dobrým protiskluzným vlastnostem a také s ohledem na to, že se u těchto high-tech materiálů netvoří třísky. Jejich údržba je nenáročná, jelikož se obejde bez broušení, natírání či olejování

Terasové desky REHAU RELAZZO PURO

REHAU RELAZZO PURO

Terasové desky REHAU RELAZZO PURO - kolekce obzvlášť vhodná pro velké plochy. Novinkou je možnost rychlé pokládky bez navrtání.

Terasové desky REHAU RELAZZO FINELLO & NATURO

RELAZZO FINELLO & NATURO

Terasové desky REHAU RELAZZO FINELLO & NATURO - povrchy se třemi variantami textury dřeva dodají vašim venkovním prostorům jedinečný styl.

Terasové desky REHAU RELAZZO CORO & CALMO

REHAU RELAZZO CORO & CALMO

Terasové desky REHAU RELAZZO CORO & CALMO - povrch prken je zpracován speciálním kartáčem a získává tak svůj vysoce kvalitní design.

Ke stažení
Ceník dřevoplastových teras | Katalog REHAU | Technické specifikace | Návod na montáž
Kontaktujte nás