Vinylové podlahy Plzeň

Vinylové podlahy Plzeň

Vybíráte si vinylovou podlahu? Navštivte podlahové studio Supellex v Plzni, kde si dobře vyberete z kvalitních značek vinylových podlah. Na pobočce Supellexu se vám bude věnovat odborník na vinylové podlahy, který vás provede jejich výběrem.

Trend vinylových podlah už vládne několik let, proto výrobci vinylové podlahy neustále vylepšují, zvyšují jejich odolnost a prohlubují jejich vynikající vlastnosti. Zatímco před pár lety by bylo nepředstavitelné mít v koupelně i něco jiného než dlažbu, dnes existuje řada vinylových podlahových krytin, které můžete v koupelně s úspěchem využít. Kromě voděodolnosti jsou dnešní vinylové podlahy příjemné na chození, velmi odolné i vůči zvířecím drápkům a opravdu snadno se čistí.

S výběrem podlahy se určitě obraťte na odborníky. Nevybíráte si ji jenom na jednu sezonu, ale na spoustu let, proto se vyplatí investovat do kvalitnější značky. S výběrem vhodné vinylové podlahy vám rádi pomůžeme v podlahovém studiu Supellex v Plzni. Najdete nás v CTParku u Makra na ulici Obchodní 1. Rádi vám poradíme s výběrem podlahy, pokládkou a doporučíme vhodného podlaháře.

Navštivte svět podlah v Plzni...

PLZEŇ – velkoobchod, showroom

Plzeň
Supellex – svět podlah, s.r.o.
Obchodní 1 (CTPark u Makra)
301 00 Plzeň

Showroom
Po – Pá: 9.00 – 18.00,
So: 9.00 – 13.00 hod.
Prodej pouze Po – Pá: 7.00 – 16.30 hod.

+420 601 323 300
vzorkovnaplzen@supellex.cz

Velkoobchod
Po – Pá: 7.00 – 16.30

+420 377 321 473
plzen@supellex.cz