Vinylové podlahy Praha

Vinylové podlahy Praha

Žijeme ve století vinylu. Alespoň v oblasti podlahových krytin. Tomu odpovídá i výběr podlah ve Světě podlah Supellex. Velké oblibě se totiž těší všechny typy vinylových podlah – lepené i plovoucí.

Pokud si v Praze vybíráte vinylovou podlahu a zajímá vás kvalita, navštivte podlahové studio Supellex. Najdete ho v Centru bydlení a designu Křižíkova, kde se vám na pobočce bude věnovat specialista na vinylové podlahové krytiny. Provede vás nejrůznějšími možnostmi, ukáže vám současné trendy a představí vám zajímavé značky podlahovin. Poradí vám, jakou podlahu si vybrat do konkrétní místnosti a pomůže i s volbou vhodného realizátora pokládky.

„V Supellexu si zakládáme na vysoké kvalitě odborného poradenství. Našim zákazníkům se snažíme představit celý sortiment vinylových podlah, ale také jim doporučit vhodné typy podlah pro konkrétní účel. Některé vinylové podlahy se hodí do pracoven i dětských pokojíků, ovšem jsou i prostory, které potřebují speciální typ podlahové krytiny. Pro ně vám rádi doporučíme konkrétní typy podlah,“ vysvětluje Tomáš Vondrášek, specialista na podlahové krytiny Světa podlah Supellex. Zastavte se na pobočkách Supellexu v Praze a vyberte si nejvhodnější vinylovou podlahovou krytinu pro váš prostor.

Navštivte svět podlah v Praze...

PRAHA – Karlín - showroom

Praha Karlín
Supellex – svět podlah, s.r.o.
Sokolovská 98/96
186 00 Praha

Showroom
Po – Pá: 9.00 – 18.00,
So: 9.00 – 13.00 hod.
Pouze výběr podlah,
prodej sklad Praha – Letňany.

+420 721 988 324
vzorkovnakarlin@supellex.cz

PRAHA – velkoobchod

Praha Letňany
Supellex – svět podlah, s.r.o.
Business Park Letňany, hala D7
Toužimská 889
199 00 Praha 9 – Letňany

Velkoobchod
Po – Pá: 7.00 – 16.30 hod.

+420 224 316 113
praha@supellex.cz