Specialisté na podlahy | SVĚT PODLAH

RIGIDNÍ PODLAHY - MAXIMÁLNÍ ODOLNOST ZABALENÁ DO PŘÍRODY

RIGIDNÍ PODLAHY - MAXIMÁLNÍ ODOLNOST ZABALENÁ DO PŘÍRODY

Pokud hledáte podlahovou krytinu, která opravdu vydrží, budou rigidní podlahy to pravé pro vás! Diamant mezi podlahami si našel své místo na českém trhu a oslovuje čím dál více zákazníků. Ať už do kancelářských prostor nebo do domácností, rigidní podlahy umí překvapit svou výdrží, izolací i samotnou údržbou. Na rigidních podlahách nenajdete stopy po chůzi ani nábytku, jeho maximální odolnost zaručuje jeho dlouhodobou a snadnou udržitelnost. Jeho velmi tvrdé jádro je složené z přírodních materiálů, jako jsou křemičitany nebo třeba vápenec.

rigid

HLAVNÍ VÝHODY

Podlaha je stabilní při změně teplot. Navíc získáte výbornou akustickou izolaci, což se může hodit do bytů i domů. Do pokojíčků vašich malých raubířů, ale i do kancelářských prostor. Velkou výhodou je nepřeberné množství dekorů, nestane se vám proto, že byste nemohli najít to pravé, naopak možná budete mít problém se rozhodnout, který dekor zvolit. Je neuvěřitelně odolná, což je ideální do míst s předpokládanou větší zátěží. Podlaha je ekologicky šetrná a snadno udržitelná, díky čemuž vám vydrží dlouhá léta. Pro svou výšku se hodí i na renovace stávajících podlah. Krytina je navíc protiskluzová, což ocení jak ty nejmladší, tak i ty nejstarší ročníky. Velkou výhodou je i to, že při jejím porušení, lze vyměnit jen postižené místo a není tak třeba vyhazovat podlahu hned v celém pokoji.

Podlahy se snadno pokládají. Díky preciznímu zámkovému spoji lehce zaklapnete a podloha drží jednou pro vždy. Pro každou realizaci doporučujeme naše podláhaře, kteří vám odborně poradí, zda je krytina vhodná pro váš podklad a to hlavně i pro další případnou reklamaci. Pamatujte, že pokud si koupíte podlahu u jednoho prodejce a někde na internetu si najdete podlaháře nemáte záruku na to, že v případě problému jak s podlahovou krytinou tak špatně položenou podlahou uspějete. 

Přijďte se k nám poradit a naši odborně proškolení prodejci Vám poradí, jak postuovat a vyberou tu nejvhodnější podlahovou krytinu. Najdete nás v některém z showroomu – Svět podlah – Praha, Brno, Plzeň, Zlín, Velká Bíteš či Ostrava. 

Kam dál?