Vinylová podlaha do koupelny

Už dlouhé roky neplatí, že do koupelny se hodí jenom chladná dlažba. Nadvládu obkladů v koupelnách ukončily praktické vinylové podlahy, které se od svých počátků značně zdokonalily. Výrobci dnes dbají nejen na velkou výdrž a dlouhou životnost, ale také na to, aby podlaha při styku s vodou nebobtnala a neměnila svůj tvar. Vinyl do koupelny je díky tomu pro řadu zákazníků jasná volba.

podlaha do koupelny wicander-hydro-cork

V sortimentu Světa podlah Supellex byste našli celou řadu vinylových podlahových krytin vhodných do koupelny, ale zmíníme jednu, která vás opravdu nezklame. Jedná se o podlahu HydroCork od společnosti Wicanders. Tato plovoucí podlahovina o tloušťce 6 mm je odolná vůči vodě a při jejím dlouhodobém působení se nijak nemění tvar podlahy. Je vhodná i do jiných vlhkých prostor kromě koupelny a využít se dá také při rekonstrukcích.

Navštivte naše showroomy v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Představíme vám celou řadu podlahových krytin, které jsou vhodné do koupelny, a doporučíme i realizační firmy. Ve Světě podlah Supellex si vyberete nejvhodnější podlahu pro vaši novou koupelnu.

Kam dál?